Merr Jep Me Qera

Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 , 1+1 , me 2 banjo , kati 3 banimi. kati i 11 me ashensor. Por ja që planet e nënës nuk shkuan ashtu […]. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bsnes me qera 50 euro ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime. Ku i dihet mbase mund ta gjeni. Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Perbal Stadiumi Durres. makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 b 11/08/2021 18:20. Kete gje Blushi e tregon me mburrje dhe krenari neper tovolina me gazetar. com: Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shtepi & Familje në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Apartament 2+1 me qera ne Bulevardi Zogu I ne Tirane. Shitet banese 2 dhomëshe 71m2 kati 5 Mati1 Rruga B. MERR JEP Makina, Sauk, Tiranë, Albania. Denoncimi/ Ben Blushi merr me qira TCH me paratë e Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar Ben Blushin se ka marrë me qera TCH me qera për 2 milion euro në vit. Banesa me Qira ne Prishtine Policia me komunikatë zyrtare, jep detaje për vetëvrasjen e. Kuadratura 70. Automjeti mësohet se ishte në pronësi të një kompanie që jep makina më qira. Towne homes babcock ranch. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Shtëpia ka pamje nga deti në çdo dhomë. Të tjera , 15820. iphone 12 pro max iphone 12 pro iphone 12 apple iphone 12 pro samsung galaxy s21 ultra 5g sony ps5 samsung galaxy note 20 ultra 5g samsung galaxy s20 ultra 5g. Mauni amavasya 2019. U pengua dhe i ra Një 67-vjeçar në Vaun e Dejës ka ndërruar jetë për shkak të një aksidenti të ndodhur ndërsa transportonte një pllakë guri në varrezat katolike të fshatit Shkjezë, Bushat. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. nga Erjon Halili. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, GOMA POTHUAJSE TE REJA ME […]. Ilir Meta: Më 23 qershor merr fund kapitulli i lodhshëm i tranzicionit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim festiv me mijëra të rinj të Njësisë Bashkiake nr. Rihanna jep me qira vilën e saj në Beverly Hills, çmimi është me shumë zero 17:47, 13/07/2021. Kujtojmë se drejtuesi i "Lamborghinit", një 40 vjeçar banues në Zvicër, u ndëshkua me 168 mijë lekë për tejkalim e garë shpejtësie, udhëtim. Një vajzë në Amerikë zbuloi se nëna kishte paguar një burrë, për tu afruar me të dhe për tu martuar. Public Figure. Kurti merr Lleshin e PDK-së e AAK-së: I jep kandidaturë, dhe më pas anëtarësi e fjalë të mëdha. Tregukosovar. Kuadratura 70. zëdhënësi i RTK-së t'i jep këto informacione". Skandaloze: RTK merr 17 vetura me qera me mbi gjysmë milioni euro, me këtë çmim mund t'i blinte 34 të reja (Dokument) By. E mori me dhëmbë. 104-vjeçarja merr me qira një helikopter për ta vizituar familjen. tamilgun com theri;. com, Pristina. 02 Sht 08:40 Banesë me qira ne qender 110m2. Shërbime për Patundshmeri Ofrojmë banesa/shtëpi me qira dhe shitje! Shërbime Juridike Ofrojmë Shërbime Juridike përmes stafit të. I ra në kokë, guri i varrit i merr jetën 67-vjeçarit në Vaun e Dejës. Banesa në shitje. Regjistrohuni si Qiradhënës më poshtë Merr një veturë me qira. Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjit Jep Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Shikoni njoftimet tona për shtëpitë në shitje në zona të ndryshme të Tiranës. Një skandal, që prokuroria e Qarkut të Korçës duhet të hetojë urgjentisht, ka të bëjë me dhënien me qira nga Këshilli i Komuniës së Undënishtit të Pogradecit, të një sipërfaqeje prej 45. Shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 110 m² me Hipoteke, kati i pare ne pallat te ri. schedule 12:01 - 13 Korrik, 2020. Me Qira 915-72K 330 €. Zona që do të jepet me qira është nën menaxhimin e kompanisë "Albturist T. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë. Mercedes Benz Ml 350 Cdi AMG Viti 2013 Me Dogan Veq 21. Tai patinka 155 884 žmonėms · 231 kalba apie tai. Çmimi: 160,000 €. 999€ - AS Alea. Na ndiqni në Facebook. Gjykata Themelore e ka refuzuar propozimin e Komunës së Gjakovës, në të cilin kjo e fundit ka kërkuar që Dragica Gashiqit t'i ndalohet shfrytëzimi apo banimi në banesën në Gjakovë, ku është kthyer para pak muajsh. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Ky komision zbatohet vetem per vitin e pare te parashikuar ne kontrate ose me pak se nje vit. Shpërnda CNA. Numri i dhomave: 3. Përfito nga ofertat! Njoftime Premium. Shërbime për Patundshmeri Ofrojmë banesa/shtëpi me qira dhe shitje! Shërbime Juridike Ofrojmë Shërbime Juridike përmes stafit të. 8 milion dollarësh në Beverly Hills për një shumë të madhe $ 80,000 në muaj. Jun 23, 2021 · Radio Televizioni i Kosovës (RTK) që nga 14 shkurti i vitit 2019 ka marrë me qera 17 vetura të tipit “Peugot 301” në vlerën prej 517 mijë e 140 euro në kohëzgjatje prej 5 vitesh. Lloji i shpalljes Qira. Korce, leshohet me qera objekti i sapo rikonsturktuar 4 katesh. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. al shqiptaria balkanweb balkanweb. 15 EUR / muaj. IndeksOnline ka bërë një hulumtim të detajuar për këtë tender ku ka gjetur parregullsi të mëdha që nga dhënia kundërligjshëm […]. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Sport dhe rekreacion , 25680. Çmimi 1 € Titulli Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1 Data 03/09/2021 23:29 Rajoni Prishtine #Merr #Jep #merrjep #MirLirë #Mirë #Lirë #ShesBlej #Shes #Blej. Banesë me qira. investon në prona si një mënyrë mjaft interesante për të bërë biznes me to e për të nxjerrë të ardhura shtesë, merr një shtëpi me qera në pritje që një ditë të bëhesh zotëruesi i saj. 7 në Kryeqytet. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. Prenotime Ditore - Javore -Mujore Fillon 15€ Dita. LajmiFundit merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real. AirBNB merr një komision prej 3 për qind ndaj qiradhënësve dhe i jep paratë qiradhënësve 24 orë pasi qiramarrësi ka bërë check-in. Lloji i shpalljes Qira. Qytetari nga Kosova vjen me pushime, i zoti i banesës me qira e nxjerr jashtë natën. al Send an email 20 Shkurt 2021. Korce, leshohet me qera objekti i sapo rikonsturktuar 4 katesh. Një muaj kushton 200 mijë dollarë. Kete gje Blushi e tregon me mburrje dhe krenari neper tovolina me gazetar. Automjeti mësohet se ishte në pronësi të një kompanie që jep makina më qira. ( @merrjep_ks ) pin. Policia e Vlorës aksion në Kaninë, zbulohen sera me kanabis Kujtojmë se Lamborghini ishte marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira në Zvicër, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar ditë më parë në Shqipëri, ku emigranti nga Kosova u gjobit për tejkalim shpejtësie. com: Patundshmeri në shitje në Prizren - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Prizren ! Shpallje falas ne MirLir. al, Tirana, Albania. Tom tailor bootcut jeans herren. 21-vjeçarja jep me qera pjesët "intime"…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Nusen e ka marrë nga Vranishti dhe prej bashkëshortes vinte çdo vit në Shqipëri. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Jap / Marr me qera në Elbasan. Çmimi: 160,000 €. Regjistrohuni si Qiradhënës më poshtë Merr një veturë me qira. Banesë me qira. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Prishtinë 4/27/2021. "Vuçiç kërkon që pas minishengenit, të krijohet edhe makroshengeni serbo-rus në Ballkan. E lirë nga 10. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Këngëtarja, aktorja dhe sipërmarrësja e makijazhit dhe të brendshmeve është vendosur të shtojë pronarin në listën e arritjeve të saj pasi thuhet […]. Një vajzë në Amerikë zbuloi se nëna kishte paguar një burrë, për tu afruar me të dhe për tu martuar. Feb 6, 2017 - Explore Shtepia Jone's board "ALBEST. 11 Korrik, 2021. Ish-politikani dhe drejtori aktual i televizionit të Vjollca Hoxhës, Ben Blushi, merr me qira televizionin Top Channel për 2 milion euro në vit. E lirë nga 10. Një minorene është shpallur e fajshme nga Gjykata e Tiranës për vjedhjen e banesës së qiraxhiut të gjyshes së saj, të cilit i ka marrë një varëse floriri dhe disa produkte kozmetike. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më. Që të gjitha kontratat janë lidhur për një afat kohor prej 66 muaj ndërkohë që bazuar në Ligjin për prokurim publik në Kosovë kontrata të tilla lejohen vetëm për 36 muaj. Tom tailor bootcut jeans herren. Banesë me qira afat shkurtër. Kjo vogelushe shume simpatike e edukuar fort mire i jep keshilla me mend te atit, pas nje provokimi qe ai i ben asaj, ja degjojeni. Vetura me qera Volkswagen Golf VI. Të tjera , 3135. Tregukosovar. AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI VAVE GROUP KONTAKT : TEL : +383 43 703 636 MAIL : [email protected]. 210 EUR / në javë. 2021 Prejardhje Nga Zvicra +38345345700 +38345319419. Dje 16:24 Banesë në Qendër të Qytetit në kompleksin "Katana Center" Numri i dhomave: 2. com: Patundshmeri në shitje në Gjakovë - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Gjakovë ! Shpallje falas ne MirLir. Kurti merr Lleshin e PDK-së e AAK-së: I jep kandidaturë, dhe më pas anëtarësi e fjalë të mëdha. Merr Jep Makina - Okazione. 276,834 likes · 389 talking about this. Mauni amavasya 2019. Ilir Meta: Më 23 qershor merr fund kapitulli i lodhshëm i tranzicionit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim festiv me mijëra të rinj të Njësisë Bashkiake nr. Banesë me qira në lagjen ne Ulpiane,banesa eshte e mobiluar ne tersi,banesa ka dy dhoma gjumi njera nuk shihet ne foto,banesa leshohet per studente dhe eshte ne katin e 5- te nuk ka lift. Në fakt Lamborghini rezulton e marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar në Shqipëri. Shperndaje. Numri i dhomave: 3. Shtëpi në shitje në Tiranë. Ne nje hapsire 90 m2 ofrohet: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet, korridor. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera dragodan,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Çmimi: 160,000 €. Ilir Meta: Më 23 qershor merr fund kapitulli i lodhshëm i tranzicionit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim festiv me mijëra të rinj të Njësisë Bashkiake nr. Biznes dhe punë , 38787. Sport dhe rekreacion , 25680. 276 812 pëlqime · 424 po flasin në lidhje me këtë. Ish-politikani dhe drejtori aktual i televizionit të Vjollca Hoxhës, Ben Blushi, merr me qira televizionin Top Channel për 2 milion euro në vit. Ju mund të blini, shisni dhe. A + A a A-Kishte dhënë makinën me qira, por kur ja kanë sjellë ka gjetur ca pako me drogë. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep. Kurti ndryshon banesën, merr shtëpi tjetër me qera, qytetarja bën ofertën e "çmendur": Do të lëshoj shtëpinë time, nuk dua asnjë cent By Kela 30/03/2021, 11:09. 9318, ku janë shpjeguar kriteret e dhënies së tokës me qira dhe kush e merr me qira. Banesa gjendet në katin e 1-rë •Sallon dhe Kuzhi 200. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Khan tha se jep me qira dhomat e shtëpisë së tij luksoze, me një çmim prej 200 sterlinash. Gjej një makinë me qira nëpërmjet ofertave më të mira. Me shpejtësi 208 km/h në 'Bypass-in' e Fierit, Policia 'ndëshkon' 21-vjeçarin nga Kamza; Plani i arratisjes nga burgu 313/ Fatmir Pjetri e merr përsipër: Ideja ishte e imja! "Delta", Merkel: Do shtojmë presionin për vaksinimin e qytetarëve; Lajm i mirë, Niko Peleshi jep lajmin: Shuhen plotësisht vatrat e zjarrit në Karaburun. Kati:3 Sipërfaqe:100 m2 Çmimi i qirasë:230 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦2Dhomë gjumi ♦Banjo ♦2Ballkon ♦Korridor. Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita. Aktualitet. Kategoria Banesa. Ju mund të blini, shisni dhe tregtoni mallra dhe shërbime!. Shperndaje. tamilgun com theri;. Sërish rrezikon grindje me Italinë. Sidoqoftë, pronësia e shtëpisë gjithashtu përfshin rreziqe të konsiderueshme financiare. Ai sipas kotrates i jep pranares Vjollca Hoxha 175 mij euro ne muaj. B in Aktualitet, AKTUALITET BLLOKU HOMEPAGE, Sociale with 1 Comment. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri !. Ia merr për lulishte, e jep me qira! 11/03/2021 21:32 Kujtim Kapo nga Roskoveci ankohet në emisionin Fiks Fare se bashkia e ka shpronësuar për të ndërtuar në pronën e tij një projekt publik siç është ndërtimi i lulishtes. Dje 16:24 Banesë në Qendër të Qytetit në kompleksin "Katana Center" Numri i dhomave: 2. KOMUNA PARISIT Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Tai patinka 155 884 žmonėms · 231 kalba apie tai. Të tjera , 3135. Prenotime Ditore - Javore -Mujore Fillon 15€ Dita. 3 javë më parë. Kuadratura 70. 21-vjeçarja jep me qera pjesët "intime"…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Merr mijëra euro në dasma? Këngëtarja i kthehet gazetarit: Jetoj në shtëpi me qira. 10-04-21 05:31 Telefona Celularë Çorovodë. Këngëtarja, aktorja dhe sipërmarrësja e makijazhit dhe të brendshmeve është vendosur të shtojë pronarin në listën e arritjeve të saj pasi thuhet […]. Kryetari i LSI-së takime entuziaste në Njësitë Bashkiake nr. Gruaja merr me qira makinën e ish të dashurit, dhe kalon pa ndaluar në 49 semaforë të kuq Postuar me: 2021-07-13 Një grua kineze në bashkëpunim me një mashkull u arrestuan nga policia pasi ajo mori me qira makinën e ish të dashurit të saj dhe kaloi dhjetëra semaforë të kuq në një periudhë prej dy ditësh, si një mënyrë e. Me Qira 915-72K 330 €. Që të gjitha kontratat janë lidhur për një afat kohor prej 66 muaj ndërkohë që bazuar në Ligjin për prokurim publik në Kosovë kontrata të tilla lejohen vetëm për 36 muaj. O" sha dhe ka një sipërfaqe prej 470 metra katrorë, nga të cilat 220 metra katrorë janë objekt dhe 250 metra katrorë sipërfaqe funksionale, me vendndodhje në Syrin e Kaltër. Shpërnda CNA. Shikoni njoftimet tona për shtëpitë në shitje në zona të ndryshme të Tiranës. Ai sipas kotrates i jep pranares Vjollca Hoxha 175 mij euro ne muaj. al, Tiranë, Shqipëri. Kurti merr Lleshin e PDK-së e AAK-së: I jep kandidaturë, dhe më pas anëtarësi e fjalë të mëdha. "Muharrem Fejza. 12 Km nga qendra). Patundshmëri - Shitje: Banesa • Peshkuiarte. Tom tailor bootcut jeans herren. Sipërfaqe: 70. MERR JEP Makina, Sauk, Tiranë, Albania. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjum 24/08/2021 14:18. Makina me qera dhe me cmime okazion. Merrni nga një mollë! E mori me duar (me mashë, me lugë, me pirun). Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Kujtojmë se drejtuesi i "Lamborghinit", një 40 vjeçar banues në Zvicër, u ndëshkua me 168 mijë lekë për tejkalim e garë shpejtësie, udhëtim. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Shikoni: FUNDI. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera me periudhë afat gjatë, apartament ose garsoniere të kompletuar, zona nuk ka rëndësi, të interesuarit janë të lutur të kontaktojnë këtë numër celulari: 0682465566…. RTSH merr pajisje e shërbime me qira, kur "korr" miliarda lekë vetëm nga taksa e shqiptarëve. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shtëpi dhe familje , 7094. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. 21-vjeçarja jep me qera pjesët "intime"…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur. Bajram Dusha, ish nishgoma, shkozet, Durres. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Ja ku ka ndodhur 08:30, 23/04/2017. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:23. AL" on Pinterest. com - Falas. Numri i dhomave: 3. Merrni nga një mollë! E mori me duar (me mashë, me lugë, me pirun). The latest Tweets from MerrJep. 7 në Kryeqytet. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Perbal Stadiumi Durres. Shtëpia ka pamje nga deti në çdo dhomë. Jep veturë me qira. Mauni amavasya 2019. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera dragodan,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Taluanti tregon ngjarjen e parë, që para 3 vitesh, ku. jep merr banesa mitrovic. schedule 12:01 - 13 Korrik, 2020. AirBNB apo qira tradicionale Individët që kanë filluar të investojnë në pasuri të paluajtshme për t'i lënë me qira janë në dilemën se cila do të jetë mënyra më e mirë për të nxjerrë. Kete gje Blushi e tregon me mburrje dhe krenari neper tovolina me gazetar. Tai patinka 155 884 žmonėms · 231 kalba apie tai. Në këto kushte, qytetarja kërkon shpjegime nga autoritetet përkatëse, që kishin realizuar kontratën në fjalë. Dhe njësoj si bashkombasi i. Të gjithë personat fizikë dhe juridikë që kanë pasur projekte në drejtim të bujqësisë kanë pasur dhe kanë të drejtën për të marrë me qira toka bujqësore nga shteti. Ky eshte tregu i makinave ne Shqiperi. Ylli i futbollit, Lionel Messi po qëndron me familjen në Florida ndaj shtëpinë e Miami e jep me qira. 210 EUR / në javë. Sidoqoftë, pronësia e shtëpisë gjithashtu përfshin rreziqe të konsiderueshme financiare. Postuar ne 02/02/2021. TOYOTA YARIS 3 P VITI 2005 MOTORRI 1. Lajmi bëhet i ditur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili i referohet mesazhit të një qytetari dixhital. nga Erjon Halili. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Jap / Marr me qera në Elbasan. 0 251 Më pak se një minut Vuçiq jep një lajm, ja çfarë paralajmëron. Automjeti mësohet se ishte në pronësi të një kompanie që jep makina më qira. Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Ku i dihet mbase mund ta gjeni. Lloji i shpalljes Qira. Jul 27, 2016 | 15:45 SHPËRNDAJE. 📍 Apartament 2+1 me qera | Tirane. Ademi Event - Tenda, Stola, Karrige, Tavoline me Qera Kamez/Paskuqan | Tirane (6. Shpallje në Të gjitha komunat. Feb 05, 2021 · Taulant Cela administrator i një biznesi privat, që jep makina me qira në afërsi të Rinasit,Tiranë, denoncon në “Stop” mbajtjen të bllokuara të dy automjeteve, një golf 4 dhe një Mercedes ML nga dy prokuroritë, ajo e Peshkopisë me prokurore Esmeralda Cami dhe Urim Boci dhe Prokuroria e Pogradecit me prokuror Gjergji Ceka. golf 5 manual 1. Qyteteza Pejton Prishtinë, me 02. Çmimi: 160,000 €. Ndodhet ne qender te qytetit te korces, tek bulevard republika 7. MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. Ia merr për lulishte, e jep me qira! 11/03/2021 21:32 Kujtim Kapo nga Roskoveci ankohet në emisionin Fiks Fare se bashkia e ka shpronësuar për të ndërtuar në pronën e tij një projekt publik siç është ndërtimi i lulishtes. jep merr banesa mitrovic. 8 milion dollarësh në Beverly Hills për një shumë të madhe $ 80,000 në muaj. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Tom tailor bootcut jeans herren. Te nesmen fik tel. Lajmifundit / 7 Shtator 2021, 20:54. Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!. Kujtim Kapo nga Roskoveci ankohet në emisionin Fiks Fare se bashkia e ka shpronësuar për të ndërtuar në pronën e tij një projekt publik siç është ndërtimi i lulishtes. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Nga sot hiqet tarifa roaming në Ballkanin Perëndimor/ Komunikimi me jashtë vendit pa kosto shtesë. com: Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shtepi & Familje në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Vendbanime , 3291. Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Mori bukën (kazmën, librin, penën, rrobat). Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Towne homes babcock ranch. 000 ne muaj + Me Qera. Ky eshte tregu i makinave ne Shqiperi. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t'duhet, Blej çka t'duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t'duhet, Blej çka t'duhet! Blej Online Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta, Autopjesë… Sport & Aksesorë Fitness, Biçikletë. 64 000 EUR. Shperndaje. volkswagen tiguan,viti 2016, automatike,4x4,motorr 2. nga Adi Metaliu. Skandali, sindikata jep me qira një pronë që më pas zhduket nga biznesi Posted on 1 Maj, 2019 22:15 by L. Automjete , 214594. Ish-politikani dhe drejtori aktual i televizionit të Vjollca Hoxhës, Ben Blushi, merr me qira televizionin Top Channel për 2 milion euro në vit. Kryetari i LSI-së takime entuziaste në Njësitë Bashkiake nr. -makina me qera. Sipas tij, marrja me qira e një aeroplani të tillë kap koston e dhjetra milionë dollarëve. Okazion astir apartament qera Garsoniere me qera yzberisht Fresku Me qera fresk don bosko Qera apartament me qera Me qera don bosko Shitet okazion Okazion Me qera fresku don bosko 21 dhjetori me qera Shtepi me qera Shitet Kamez Shitje Qera delijorgji Kamez ali demi Okazion Liqeni liqeni i thate Misto Mame QERA shitet garsoniere ne tirane Liqeni. Vetura me qera Volkswagen Golf VI. Bajram Dusha, ish nishgoma, shkozet, Durres. Okazion astir apartament qera Garsoniere me qera yzberisht Fresku Me qera fresk don bosko Qera apartament me qera Me qera don bosko Shitet okazion Okazion Me qera fresku don bosko 21 dhjetori me qera Shtepi me qera Shitet Kamez Shitje Qera delijorgji Kamez ali demi Okazion Liqeni liqeni i thate Misto Mame QERA shitet garsoniere ne tirane Liqeni. 5 cent për copë, të cilat më pas i vendos në portalin "Merr Jep" për t. Kujtojmë se Lamborghini ishte marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira në Zvicër, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar ditë më parë në Shqipëri, ku emigranti nga Kosova u gjobit për tejkalim shpejtësie. Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 , 1+1 , me 2 banjo , kati 3 banimi. Data: 29/04/2021. kontaktoni ne 0682253054 stafi yne ju sherben ne çdo kohe dhe ne çdo vend te shqiperise dhe jashte saj ju mirepresim 😃 ademi event ne sherbimin. Kategoria Banesa. AirBNB merr një komision prej 3 për qind ndaj qiradhënësve dhe i jep paratë qiradhënësve 24 orë pasi qiramarrësi ka bërë check-in. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj. "Ma jep me qera", Ronela Hajati kërkesë të pazakontë Kejvina Kthjellës. U arrestua me urdhër të SPAK, kryeministri Rama merr vendimin drastik për Fatos Tushen (DOKUMENT) x. Një vajzë në Amerikë zbuloi se nëna kishte paguar një burrë, për tu afruar me të dhe për tu martuar. Ndodhet ne qender te qytetit te korces, tek bulevard republika 7. al, Tirana, Albania. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. June 23, 2021 admin. Vendbanime , 61493. Banesë me qira. - Shpallja U shit flm merr jep -1800-e- Shitet - Shpallja Ipet banesa me qira Jepet me qera, Ferizaj Ipet banesa me qira: pin. Nov 15, 2020 · Aksident në Elbasan-Peqin, shpëtojnë me lëndime të lehta anëtarët e dy familjeve; Ndarja nga jeta e Sherif Merdanit, Basha: Artist i spikatur, u prehtë në paqe! Ndërron jetë në moshën 81 vjeçare Artisti i Madh Sherif Merdani; Masat e reja anti-Covid: Çfarë nevojitet për të hyrë në Kosovë. Filtroni rezulatet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave, të mobiluara ose jo. Publiko prona të patundshme. Dje 14:29 Agjent. MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. Kati:5 Sipërfaqe:60 m2 Çmimi i qirasë:260 Renditja: â ¦Sallon me kuzhinë â ¦2Dhomë gjumi â ¦Banjo â ¦Ballkon â ¦Korridor Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook. , 217 M2, 2 banjo, i mobiluar. Shikoni një listë të plotë të. Banesë me qira. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, depo, banjo, ballkon, ashensor, nxemje qendrore me rrym, garazh per vetur, banesa eshte. Shperndaje. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Dhe vijmë tek tenderat në modë: marrje me qira e automjeteve për nevoja të bashkisë, me vlera të konsiderueshme. Viti: 2006. "Vuçiç kërkon që pas minishengenit, të krijohet edhe makroshengeni serbo-rus në Ballkan. Jep / Merr me qira ? Per cdo informacion kontakto 0676076761 Liked by Viktor Drejaj. Ish-politikani dhe drejtori aktual i televizionit të Vjollca Hoxhës, Ben Blushi, merr me qira televizionin Top Channel për 2 milion euro në vit. Aksident në Vlorë, makina merr përpara kalimtaren, dërgohet me urgjencë në spital. IndeksOnline ka bërë një hulumtim…. Banesa ka nxemje qendrore me rryme dhe parking. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. 📌 Jepet apartament me qera 1+1 ne rrugen Jordan Misja + 1 vend parkimi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. ️me 102m2 kati i 8, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje: ️Dhomë e dites me kuzhine, ️2 dhomë e gjumit, 149000. Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Së shpejti, mund të merrni me qira mobilje nga “Ikea”. 5 cent për copë, të cilat më pas i vendos në portalin "Merr Jep" për t. Nusen e ka marrë nga Vranishti dhe prej bashkëshortes vinte çdo vit në Shqipëri. Çmimi i shitjes 98000 Euro. RTK merr 17 vetura me qera me mbi gjysmë milioni euro, me këtë çmim mund t'i blinte 34 të reja. Jepet makina me qera duke filluar nga 33 euro dita. Banesa me Qira ne Prishtine Policia me komunikatë zyrtare, jep detaje për vetëvrasjen e. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më. E jep makinën me qira, ja kthejnë bashkë me pak drogë. AL" on Pinterest. 276 812 pëlqime · 424 po flasin në lidhje me këtë. Ai sipas kotrates i jep pranares Vjollca Hoxha 175 mij euro ne muaj. Kati:3 Sipërfaqe:100 m2 Çmimi i qirasë:230 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦2Dhomë gjumi ♦Banjo ♦2Ballkon ♦Korridor. ️me 102m2 kati i 8, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje: ️Dhomë e dites me kuzhine, ️2 dhomë e gjumit, 149000. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Befason Rihanna, merr me qira një ishull të tërë për të regjistruar albumin e ri 05/06/2019, 16:00 05/06/2019 Rihanna është renditur nga prestigjiozja "Forbes" si këngëtarja më e pasur, duke lënë pas artiste të tjera të njohura si Madonna, Celine Dion dhe Beyonce. 0 nafte - as auto mix. SKANDALOZE: RTK merr 17 vetura me qera me mbi gjysmë milioni euro, me këtë çmim mund t'i blinte 34 të reja (Dokument) LAJME. Jepet Me Qera Apartament 2+1 Pranë 21 Dhjetorit (ID B22093) 590 EUR / muaj. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. com: Patundshmeri në shitje në Gjakovë - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Gjakovë ! Shpallje falas ne MirLir. Sidoqoftë, pronësia e shtëpisë gjithashtu përfshin rreziqe të konsiderueshme financiare. 21-vjeçarja jep me qera pjesët “intime”…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Shperndaje. Ku i dihet mbase mund ta gjeni. Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita. Ylli i futbollit, Lionel Messi po qëndron me familjen në Florida ndaj shtëpinë e Miami e jep me qira. Filtroni rezulatet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave, të mobiluara ose jo. 21-vjeçarja jep me qera pjesët "intime"…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:23. Dje 14:29 Agjent. Jepet Me Qera Apartament 2+1 Pranë 21 Dhjetorit (ID B22093) 590 EUR / muaj. Rreziqet për t'u marrë parasysh. Qytetari nga Kosova vjen me pushime, i zoti i banesës me qira e nxjerr jashtë natën. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane viles l ne nje zone te mir te tiranes. Numri i dhomave: 3. Nga sot hiqet tarifa roaming në Ballkanin Perëndimor/ Komunikimi me jashtë vendit pa kosto shtesë. Ish-Miss Kosova ndahet nga burri, pasi disa vitesh martesë "Malësorja e mamit", vajza e Emina Cunmulajt vesh kostum tradicional dhe u jep mësime valleje shokëve të klasës. Denoncimi/ Ben Blushi merr me qira TCH me paratë e Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar Ben Blushin se ka marrë me qera TCH me qera për 2 milion euro në vit. Elektronika , 7237. Shtëpi në shitje në Tiranë. Siguracioni Baze TPL 2. 320 EUR / muaj. Qesharake/ Qeveria jep me qira Syrin e Kaltër, fituesi do paguajë…600 euro në muaj! E Mërkurë 30 Tetor 2019, 19:00 Gazeta Shqip Pak ditë më parë, Ministri i Mjedisit Blendi Klosi dhe drejtuesi i Komitetit të Pasurive Nënujore në UNESCO, Auron Tare, deklaruan se pika turistike e Syrit të Kaltër në Delvinë po degradohej. Sipas "Independent", Shoji paguhet rreth 70 euro për të ngrënë apo pirë me dikë që kërkon shoqëri dhe për t'i dhënë personit në fjalë "përgjigje të shkurtra". Apr 11, 2018 · Në vitin 1998 është miratuar edhe ligji nr. Shtëpi dhe familje , 19366. com: Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shtepi & Familje në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Ndodhet ne qender te qytetit te korces, tek bulevard republika 7. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, depo, banjo, ballkon, ashensor, nxemje qendrore me rrym, garazh per vetur, banesa eshte. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, konkretisht në zonën e Vorës. Çështje të tilla si. 5 dylum tokë buzë liqenit të Pogradecit në fshatin Lin, deputetit të PS të Qarkut të…. Shikoni njoftimet tona për shtëpitë në shitje në zona të ndryshme të Tiranës. Shitet banese 2 dhomëshe 71m2 kati 5 Mati1 Rruga B. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Sic shihet ne video ka goxha pamje dhe hapesire te madhe. Çmimi: 160,000 €. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjit Jep Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. 7 në Kryeqytet. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Poor te nesmen me thone qe ka patur ankesa te tjera. MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. IndeksOnline ka bërë një hulumtim…. Shtëpi dhe familje , 7094. 276 812 pëlqime · 424 po flasin në lidhje me këtë. Madhësia e tekstit. Prishtinë, Kosovë. E kap diçka a dikë me dorë a me një send tjetër dhe e heq nga vendi i vet; e rrok me duar a me diçka tjetër dhe e mbaj. Ditën e djeshme, rreth orës 15:00, në rrugën e "Durrësit", tek zyra e një shoqërie që jep automjete me qira, Sherr për makinën me qira në Tiranë, punonjësi u merr pistoletën nga dora -. Të fundit Më të Lirat Më të shtrenjtat Vetëm me Çmime. Lëshohet Banesa Me Qira Mbrapa hotel Sirius Banesa Posedon : - Sallon Me Kuzhinë - 2 Dhoma Gjumi - Banjo me maqin te teshav Terac,Lift ,mirembajtje te Objektit Banesa Ka vend per 6 Persona Ka gjitha mobilje e reja. volkswagen tiguan,viti 2016, automatike,4x4,motorr 2. JEPET ME QERA 2+1 RRPANDI DARDHA. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Merr Jep Durres. E kap diçka a dikë me dorë a me një send tjetër dhe e heq nga vendi i vet; e rrok me duar a me diçka tjetër dhe e mbaj. Shperndaje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Gjej një makinë me qira nëpërmjet ofertave më të mira. Prishtinë, Kosovë. Qyteteza Pejton Prishtinë, me 07. Te perfshire ne cmimin e qerase jane: 1. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera dragodan,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Mercedes Benz Ml 350 Cdi AMG Viti 2013 Me Dogan Veq 21. Sipërfaqe: 110. Ka disa javë që përflitet për të ardhmen e Paul Pogba. LajmiFundit merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. Automjete , 214594. Korce, leshohet me qera objekti i sapo rikonsturktuar 4 katesh. Në fakt Lamborghini rezulton e marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar në Shqipëri. al, Tiranë, Shqipëri. Bëje share postimin tënd në Facebook. RTK merr 17 vetura me qera me mbi gjysmë milioni euro, me këtë çmim mund t'i blinte 34 të reja. Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Perbal Stadiumi Durres. - Shpallja U shit flm merr jep -1800-e- Shitet - Shpallja Ipet banesa me qira Jepet me qera, Ferizaj Ipet banesa me qira: pin. "Ishulli italian është porti më i afërt që gjendet. Greqia merr me qira super-avionin rus për zjarret, por dëmtohet. Krujë/ Mjeti i marrë me qira merr flakë, policia jep detaje e para. Lajmifundit / 20 Korrik 2021, 18:15. Gjilanasi merr veturën me qira dhe mashtron pronarin Autori: Gazeta inFokus 09:05 | 01 April 2021 Është arrestuar një person në Gjilan, të mërkurën, pasi kishte marrë një veturë me qira në një "rent a car", dhe nuk e ka kthyer sipas marrëveshjes, shkruan Gazeta inFokus. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Qyteteza Pejton Prishtinë, me 07. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t'duhet, Blej çka t'duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t'duhet, Blej çka t'duhet! Blej Online Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta, Autopjesë… Sport & Aksesorë Fitness, Biçikletë. Çudia nga Turqia, goditi shokun e skuadrës, merr karton të kuq. Në njoftimin e Gjykatës bëhet e ditur se propozimi i Komunës së Gjakovës është refuzuar si i pabazuar. Leshohet banese me qira te parku i Qytetit, Rruga: Rrustem Statovci, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te, 65m2. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Shpërnda CNA. Të tjera , 3135. MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. Të gjithë personat fizikë dhe juridikë që kanë pasur projekte në drejtim të bujqësisë kanë pasur dhe kanë të drejtën për të marrë me qira toka bujqësore nga shteti. 🔹 Eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, tualet, ambient gatimi, dhome ndenje. "Muharrem Fejza. Created & Monetized by. E mori me dhëmbë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera rruga b,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep. Nëna merr dhëndër me "qira" për të bijën. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Në këto kushte, qytetarja kërkon shpjegime nga autoritetet përkatëse, që kishin realizuar kontratën në fjalë. Merr veturën me qira në Aeroport të Prishtinës dhe e shet në Shqipëri. A / në Danimarkë afro 174 kilometra larg të birit të saj 82-vjeçar dhe nipërve, vendosi të marrë një helikopter me qira për t'i vizituar ata, shkruan agjencia AP. Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera me periudhë afat gjatë, apartament ose garsoniere të kompletuar, zona nuk ka rëndësi, të interesuarit janë të lutur të kontaktojnë këtë numër celulari: 0682465566…. Postuar ne 15/08/2021. Kurti ndryshon banesën, merr shtëpi tjetër me qera, qytetarja bën ofertën e "çmendur": Do të lëshoj shtëpinë time, nuk dua asnjë cent By Kela 30/03/2021, 11:09. Sipas "Independent", Shoji paguhet rreth 70 euro për të ngrënë apo pirë me dikë që kërkon shoqëri dhe për t'i dhënë personit në fjalë "përgjigje të shkurtra". 210 EUR / në javë. cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. Reagimi i femijeve dihet qe eshte ai i sinqerti dhe i verteti. Shoji Morimoto është një 37-vjeçar japonez që e fiton bukën e gojës duke dhënë veten me qira "për të mos bërë asgjë". Feb 6, 2017 - Explore Shtepia Jone's board "ALBEST. Vajza thotë për mediat e huaja se mamaja nuk e pranonte biseksualitetin e saj dhe donte me çdo kusht që të martonte të bijën me burrë. Kjo e bën më fleksibël, por në fund të fundit, mund të dalin më shtrenjtë. Jep me qera autolarjen me dy kabiname parking hapsir per 12 vetura dhe dy dhoma njera asht zyre dhe tjtra byfe d he ka qmim te volitshum. Ia merr për lulishte, e jep me qira! 11/03/2021 20:30. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Makina , 24336. Sezonin e kaluar, po në Superligën e Turqisë me Konyasporin, Sokol Cikalleshi u aktivizua në 35 ndeshjen ndër të cilat 29 titullar, duke shënuar 8. Anija gjermane e shpëtimit, "Alan Kurdi" me 65 migrantë të shpëtuar në bord po merr drejtimin e Lampeduzës, megjithëse autoritetet italiane i kanë ndaluar zbarkimet e emigrantëve. Tom tailor bootcut jeans herren. Këngëtarja, aktorja dhe sipërmarrësja e makijazhit dhe të brendshmeve është vendosur të shtojë pronarin në listën e arritjeve të saj pasi thuhet […]. 1 - 3 dit me 33€ 3 -7 dit me 30€ 7 - 15 dit 25€ me shum. 320 EUR / muaj. Realiteti është se Paris Saint-Germain po qëndron dhe nuk dëshiron ta lërë të largohet as për 180 milionë euro, pavarësisht se […]. Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Aktash. Historia ka treguar se edhe në ditën e fundit të merkatos ndodhin lëvizje surprizë. Join now to see all activity Education Universiteti i Shkodrës 'Luigj Gurakuqi' Universiteti i Shkodrës 'Luigj Gurakuqi' Pergjithshme. Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Perbal Stadiumi Durres. Ai sipas kotrates i jep pranares Vjollca Hoxha 175 mij euro ne muaj. Lajmifundit / 7 Shtator 2021, 20:54. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Që të gjitha kontratat janë lidhur për një afat kohor prej 66 muaj ndërkohë që bazuar në Ligjin për prokurim publik në Kosovë kontrata të tilla lejohen vetëm për 36 muaj. organizohet ne sallon ndenje+kuzhin me vete ,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,ballkon. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Ish-kampi me pronarë/ Denoncimi në "Fiks Fare": Sindikata e jep me qira për 30 vjet 12/12/2020 01:54 Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së premtes problematikën e pronave të sindikatave në Shqipëri të cilat nuk përdoren nga punëtorët por nga titullarët e sindikatave të cilët i kanë privatizuar, shitur apo dhënë me qira. 10-04-21 05:31 Telefona Celularë Çorovodë. Për këtë arsye, një vajzë me emrin Shaniece Sturdy, pasi kishte parë një. Çudia nga Turqia, goditi shokun e skuadrës, merr karton të kuq. Aty të shpëtuarit mund të sillen më në fund në një vend të sigurt, …. Atlantic Car Rental 0699844401 0698107700 Daily - Weekly-Monthly Preventions Starts 15 € Day Address: Hysen Kertusha Street, Perbal Stadium Durres. Messi jep me qira shtëpinë e pushimeve. Çmimi: 160,000 €. Gruaja që jep mitrën me qira. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Sipërfaqe: 80. Data: 29/04/2021. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Pronat e sindikatave, Kol Nikolla jep me qira 30 vjet Kampin e Punëtorëve që i kishte dalë pronari! 11/12/2020 20:54 Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së premtes problematikat e pronave të sindikatave në Shqipëri, të cilat nuk përdoren nga punëtorët, por nga titullarët e sindikatave, të cilat i kanë privatizuar, shitur apo dhënë. Qiradhënësi merr parasysh, që qiramarrësi mban në evidencë të gjitha pagesat financiare në lidhje me këtë kontratë dhënjeje me qira dhe me marrdhënjen e krijuar të dhënjes me qira sipas kësaj kontrate në dokumentat e tija financiare dhe gjithashtu merr parasysh, që është i detyruar të paguajë detyrimet taksore ndaj shtetit. "Unë e jap mitrën me qera që nga momenti në të cilin marr vesh se jam shtazanë dhe ndihem tërësisht e lumtur. Bëje share postimin tënd në Facebook. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Denoncimi/ Ben Blushi merr me qira TCH me paratë e Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar Ben Blushin se ka marrë me qera TCH me qera për 2 milion euro në vit. Me Qera : Ofrojmë. 15 EUR / muaj. Të tjera , 3135. te Bashkuara te Amerikes , qe jane te pranishem ne Republiken e. Numri i dhomave: 3. IndeksOnline ka bërë një hulumtim të detajuar për këtë tender ku ka gjetur parregullsi të mëdha që nga dhënia kundërligjshëm […]. 15 EUR / muaj. Shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Prenotime Ditore - Javore -Mujore Fillon 15€ Dita. Që të gjitha kontratat janë lidhur për një afat kohor prej 66 muaj ndërkohë që bazuar në Ligjin për prokurim publik në Kosovë kontrata të tilla lejohen vetëm për 36 muaj. JEPET ME QERA 2+1 RRPANDI DARDHA. Ipet me qera ban e mobiluar te Agmia Center Gjilan. "Muharrem Fejza. Shërbime për Patundshmeri Ofrojmë banesa/shtëpi me qira dhe shitje! Shërbime Juridike Ofrojmë Shërbime Juridike përmes stafit të kualifikuar! Këshilla për Patundshmëri Keni nevojë për këshilla? Ne ju ofrojmë konsultim falas!. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. Merr Jep Makina - Okazione. Nusen e ka marrë nga Vranishti dhe prej bashkëshortes vinte çdo vit në Shqipëri. Banesë me qira. Banesa me qira ne Ulpian te Fati im ,afer pompes Exfiss apo fontanes, afer spitalit : Sallon me kuzhin Dy dhoma gjumi Banjo Taras Kati 1 Hapsir 300. Jap / Marr me qera në Elbasan. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Goxhaj shkruan se qeveria ka marrë një aeroplan airbus për udhëtimet e kryeministrit, Edi Rama, kur vendi ndodhet në kulmin e krizës. Publiko prona të patundshme. Postuar ne 15/08/2021. Qyteteza Pejton Prishtinë, me 14. Postoni shpallje. Jap / Marr me qera në Elbasan. Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep. Arben Malavita merr me qera TCH per 2 milion euro ne vit! qe ju me te drejte e quani Arben Malavita ka marre me qera per 2 milion euro ne vit Top Chenelin. Data: 29/04/2021. investon në prona si një mënyrë mjaft interesante për të bërë biznes me to e për të nxjerrë të ardhura shtesë, merr një shtëpi me qera në pritje që një ditë të bëhesh zotëruesi i saj. Nëna merr dhëndër me "qira" për të bijën. Merr veturën me qira në Aeroport të Prishtinës dhe e shet në Shqipëri admin February 20, 2021 0 Një person dyshohet se ka marrë një veturë AUDI Q8 me qira në kompaninë "Renta a Car Prishtina" në Aeroportin e Prishtinës, të cilën më pas e ka shitur në Shqipëri. 1 de septiembre a las 09:00 ·. -makina me qera. Ilir Meta: Më 23 qershor merr fund kapitulli i lodhshëm i tranzicionit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim festiv me mijëra të rinj të Njësisë Bashkiake nr. nga Erjon Halili. Bëhet fjalë për Gegë Lleshin. Siguracioni Kasko 3. Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit. Sot 21:55 Agjent për shitje të pronës. Mori bukën (kazmën, librin, penën, rrobat). Për t’i nxjerrë sa më shumë vlerë të shtuar investimeve më të rëndësishme të jetës tënde, të duhet të krijosh disa shprehi. Aktualitet. Banesë me qira në lagjen ne Ulpiane,banesa eshte e mobiluar ne tersi,banesa ka dy dhoma gjumi njera nuk shihet ne foto,banesa leshohet per studente dhe eshte ne katin e 5- te nuk ka lift. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. Numri i dhomave: 3. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. com: Patundshmeri në shitje në Prizren - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Prizren ! Shpallje falas ne MirLir. 1 de septiembre a las 09:00 ·. Anija gjermane e shpëtimit, "Alan Kurdi" me 65 migrantë të shpëtuar në bord po merr drejtimin e Lampeduzës, megjithëse autoritetet italiane i kanë ndaluar zbarkimet e emigrantëve. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:23. Postoni shpallje. Merr zjarr makina me gaz në aksin Korçë-Pogradec, plagosen shoferi dhe pasagjeri. Patundshmëri - Shitje: Banesa • Peshkuiarte. Ju mund të blini, shisni dhe tregtoni mallra dhe shërbime!. Të fundit Më të Lirat Më të shtrenjtat Vetëm me Çmime. E kap diçka a dikë me dorë a me një send tjetër dhe e heq nga vendi i vet; e rrok me duar a me diçka tjetër dhe e mbaj. SHITET Banesa 55. 21-vjeçarja jep me qera pjesët “intime”…Kur panë ekon mbetën me gojën hapur Shumë gra ëndërrojnë për momentin kur ata do të takojnë personin e duhur për të formuar një familje, por fatke qësisht jo të gjithë mund të kenë fëmijë. Jep / Merr me qira ? Per cdo informacion kontakto 0676076761 Liked by Viktor Drejaj. Automjete , 214594. Ia merr për lulishte, e jep me qira! 11/03/2021 20:30. 15 EUR / muaj. Postoni shpallje. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Zona që do të jepet me qira është nën menaxhimin e kompanisë "Albturist T. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, dje, ora 16:23. LajmiFundit merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. Filtroni rezulatet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave, të mobiluara ose jo. Nga njoftimi i policisë bëhet me dije se një mjet tip "Land Rover" është djegur këtë të hënë. Jepni veturë me qira nëpërmjet dy hapave shumë të thjeshtë duke përfituar ti publikoni në platformën tonë pa shpenzuar kohë dhe të ardhura. 276 812 pëlqime · 424 po flasin në lidhje me këtë. A në Z Të fundit Çmimi (ulët në të lartë) Çmimi ( lartë në të ulët ) Data e krijimit Më popullor I rastësishëm. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, GOMA POTHUAJSE TE REJA ME […]. Sot 18:49 Agjent për shitje të pronës. Të tjera , 3135. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Është një ndjenjë e pamundur të shpjegohet, ideja dhe fakti që ti mban brenda vetes një fëmijë, të cilin dikush e dëshiron shumë. Banesë me qira në lagjen rruga B,te Furra Saranda ne rrugen Muharrem Fejza. Patundshmëri në shitje dhe me qira - Gjirafa: pin. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.